Úvod ,                            , Aktualizace - 05.09.2011 - 08:25 ,

Vlasta Jungova - nedokonala databaze kuid ,     , (muj KUID:348682) ,

V downloadu mám objekty, Paneláky, Paneláky10-obchody, Minicukrárna, 3 textury, Vrba20m,  Queensdansk, QD2turistikaAostatniDoprava, Sporák, Lednice,Mrazák, Konvektomat, Skřině, Pípa do hospody, Pivo, Mobilní telefon, LCD televize, Poštovní schránky,Stůl a židle, RestaurantPack-(příbory, hrnce, obědy, Jidelní lístky, popelníky, cigarety, zapalovače, tubusRozhledna, Driver-jungova), StromVelkyList, Pila, Turistické směrníky a značky, Kovová skříň, Žebříky, Předvěst Odb-Oboran,  Stany_A 3 kusy-zeleny, oranžový, žlutý, 424 poly, StanPodsada1aDekaPolstarEsus, 600 poly ,     
Od oposlední aktkualizace se něco změnilo. Publikuju mnoho v escjoko.de. Dala jsem do downloadu Pyramida monument Kretscham-Rothensehma, Garage wood, SATparabola a SATparabola high poly-188. To proto že Rasti asi omylem vydal mnou upravenou mapu (pracovní verzi s chybama !!!) FichtelbergV2turist. Na opravě chyb pracuju a dodám repaint verzi s opravenýma chybama. Gmaxuju jak na -běžícím páse a do downloadu na TD a ESCJOKO exportuju jeden výrobek zadruhým,  haus01-NEUDORF_de, cedule v Neudorfu -Zum Weicherkarzl-,  Garáž se sedlovou střechou, kostel Neudorf, Strasseset-FBB (všude jsem použila fototextury) a bez Alpha (!). Takovou -věc- storo nepoužívám. Alphuju pouze windows a koruny stromů.       ,,,

06,01.2010 jsem dala do downloadu Taborova_brana_vlajka, Brána má přepisovatelnou ceduli, 182 poly, vlajka+stožár 72 poly.

Stavbu Pardubice nádraží jsem pozastavila protože nemám vhodnou texturu. Foto mám, ale před postraníma budovama jsou stromy. Bádám jak je účinně odstranit. A často mi padají nový Widle7pro-64bit v TRS, a to mám -superdělo- železo.

Všechny moje objekty jsou na několika webech. Download na http://trainz.jedisoft.cz/index.php , http://www.trainz-moravia.eu/ (ex Railwaysim) , http://www.tramtrainz.net/TS2009/infusions/pro_download_panel/download.php?catid=1 , http://www.megabajt.cz/itrainz/news.phphttp://fandda-trainz.ic.cz/news.php , http://pokec.rohlik.cz/ (SATparaboly a Popelnice - reskin, původní author - michal-h) a něco na http://www.auran.com/TRS2004/DLS.php .

Mnoho objektů jsem vyrobila pro němce a jsou v downloadu na http://www.ecsjoko.eu/infusions/pro_download_panel/download.php , http://www.trainzdepot.net/index.php . Do Suche zadej kuid.348682 a vyplavou na povrch všechny moje výtvory. Road, Track, Kirche, Haus, StrasseName und Nummerhaus (scriptovaný), Moscrossing-Bueset 750(760) mm , Garages 4 stuck, LED-Coronas, Elektrischer Weidezaun, FBB Wanderkarte, Stump-Figur, Suppe01-06-Pack, Weihrichkarzlschild (FBB), Mobilfunkantenne, Pyramide Kretscham-Rothensehma, FBB V3 Turist_new - původně mapa autora Rasti. Tam jsem přidala pěší turistiku se zachovaným původním vlakovým provozem a zpřesnila do realu. Jako lahůdku jsem v Neudorfu přidala Zametací vůz jako Traincar. Více informací na Volbě Fichtelbergbahn.

26.09.2008 jsem poslala na Railwaysim do download textury, který jsem vymyslela asi před 2 roky (šuplíková zásoba).
Jsou to český louky a pastviny, a dlažba z Konopiště, to vyrobil nedopatřením manžel, když na fotáku stiskl 'čudlik'
vedle-funkce kamera. Tak natočil půl minuty chůze kolem zámku  s fotákem v ruce  objektivem k zemi, vdomění,
že má fotku věže Konopiště.
Já v nejlepším místě stiskla na PC 'prtscrn' a doladila ve PhotoFiltre.
+
Teď Gmaxuju na plný výkon,  polámaný Učet jsem už opravila. Měla jsem porouchaný Uživatelský učet a widle vyrobily Dočastný profil: Zničilo mi to několik dat a polámalo se TRS2006+sp1 a Gmax.

+

Moje "Bastlirna" Vlakovy simulator      TRAINZ  2006 KUID-databaze

S tvorbou  webu to moc neumím, tak tady trochu popisuju moje vytvory. Je to jen pokus, pokud jsem neodradila, všechny "čumily", tak můžete pokračovat ve čtení. Pod timto textem je obrázek upravy stanice "VALY u Přelouče-zastávka" a "Pardubice-Pardubičky" na mape 010 Kolín-Pardubice+010a238 Pardubice-(Chrudim)-Chocen. Tyto dvě mapy jsem spojila dohromady. Já si víc rozumim s grafikou ve PhotoFiltre při tvorbě a úprav textur do obráků.
Ale protože na tomto webu mám 1MB prostoru, tak už jsem asi nic nepřidám. Jen tu a tam změním část aktuáních informací.

Bohužel, letošní "modrou botičku" (2011) už nevložím. Vyčerpala jsem celou kapacitu "Web zdarma"

--------------------------------------^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^-----------------------------------------

Byla jsem v Prčicích 21.5.2011. Vy taky ?  V cíli byl dopravni "cvrkot".   Prčice-Heřmaničky autobusy interval 3 minuty, Heřmaničky-Praha (Tábor) interval 20 minut. Potkali jste mě tam ?

praha-prciceUpravaObceVALYuPrelouce_TRS2006

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Tento web je zaměřený na databazi  KUIDu. Ale protože s web aplikaci neumim dobře pracovat, neumim vytvářet  dokonalý tabulky, tak to bude system "myšmaš" , tak jak se mi KUIDy připletou pod ruku¨.

Klikni na "Neuplna databaze KUID".  Zobrazí se "slabý odvar" databaze KUID. Je to způsobeno malým datovým prostorem tohoto webu.

KUIDy mapa SANDY RIVER je taky funkční. Funkční je i Odkazy (Links) -TRSweby.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
-
Můj e-mail přes pomalý a omezeny pro přijmutí nebo odeslání max. 4MB dat, 4Gt-mobile
vlasta,jungova#t-email,cz
- !!! od 1, 6, 2011 T-MOBILE TUTO SLUŽBU RUŠÍ !!! -

pouze a jen na:

jungova.vlasta@volny.cz - JEDINÁ PLNĚ FUNKČNÍ ADRESA -                                               pouze sem pište.

a na nový - !!! A 25,05,2011 ZRUŠENO PRO NEFUNKČNOST !!! _

jungova,vlasta#gmail,com

 

 

nic


Trainz-Logo

Trainz-logo

Něco funguje

funkčni Databaze KUIDu

NEdownload

kus moji tvorby

Něco funguje, něco ne1_ke stazeni na-Trainz,jedisoft-Panelak1-10-Obchody
1_keStazeniNa-Trainz,jedisoft-Panelak1-10-Obchody[1].jpg
http://trainz.jedisoft.cz/modules.php?name=Downloads&IdDownload=1330#1330

nevyužito

nevyužito